Duux | Smart Dehumidifier | Bora | Suitable for rooms up to 50 m | Water tank capacity 4 L | White
- TootjadDuux
- Mudel: DXDH30
- Saadavus: 5
-
438€
Duux | Smart Dehumidifier | Bora | Suitable for rooms up to 50 m² | Water tank capacity 4 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Dehumidifying capacity 30L/day Noise level - 46dBA 3 operation modes + auto |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 580 mm |
| Gross weight | 18 kg |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Kõrgus | 51.2 cm |
| Laius | 33.5 cm |
| Net weight | 16.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Producer | Duux |
| Producer product family | Smart Dehumidifier |
| Producer product name | Bora |
| Sobib ruumidele kuni | 50 m |
| Sügavus | 24.5 cm |
| Suhteline õhuniiskus | 40-80 % |
| Tare weight (kg) | 1.5 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Volume (m3) | 0.047328 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









